Aktualności >> Próbna ewakuacja nowego pawilonu

 We wtorek, 25 kwietnia w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie odbyła się próbna ewakuacja pacjentów nowego pawilonu, w którym mieszczą się oddziały: wewnętrzny z pododdziałem geriatrycznym i hematologiczny. Tego typu praktyczne ćwiczenia są konieczne w przypadku nowo wybudowanych obiektów. Chodzi o sprawdzenie postępowanie personelu oraz służb ratunkowych na wypadek prawdziwego zdarzenia losowego.

Szybki kontakt

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie

ul. Strzelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

tel.: (32) 349 92 65 - Informacja ul. Pułaskiego
fax.: (32) 241 39 52

W sytuacji zagrożenia życia należy
kontaktować się z...

Pogotowiem Ratunkowym
Ul. Strzelców Bytomskich 9
Tel. 112 (numer alarmowy)

Nocną i świąteczną opiekę lekarską świadczy

ADO – MED 2
Ul. Stefana Batorego 19
Tel. 32 784 35 20

Wspierają nas:Polecamy inne strony www: