Aktualności >> Zapraszamy na briefing prasowy dotyczący Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chorzowie

Serdecznie zapraszamy na briefing prasowy dotyczący Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chorzowie.  14 stycznia scena stanie przed Stadionem Śląskim, a uczestnicy za datek do puszki z serduszkiem będą mogli zasiąść na trybunach Kotła Czarownic. Koncerty rozpoczną się o godzinie 14:00, a gwiazdami wieczoru będą Miuosh i NeuOberschlesien. Wielkiemu finałowi w Chorzowie towarzyszyć będą wydarzenia sportowe: m.in. Bieg z Sercem w Parku Śląskim i maratony zumby oraz crossfit na obiektach Stadionu Śląskiego. Mnóstwo atrakcji także pod sceną: chętni będą mogli zasiąść za kółkiem samochodu rajdowego i kilkunastu pojazdów militarnych. Przed stadionem stanie także symulator dachowania i food trucki. Wydarzenie zakończy Światełko do Nieba, które rozbłyśnie o godzinie 20:00.
 
Briefing odbędzie się 9 stycznia (wtorek) o godzinie 9:00 w Zespole Szpitali Miejskich przy ul. Truchana 7. W spotkaniu z mediami wezmą  udział organizatorzy Finału WOŚP na Śląskim oraz lekarze, którzy na co dzień leczą małych pacjentów za pomocą sprzętu przekazanego przez fundację. Chorzowski szpital w poprzednich latach otrzymał z WOŚP-u m.in. tomograf oraz gammakamerę.
 
Więcej o finale WOŚP w Chorzowie: http://chorzow.eu/aktualnosci/6803-final-wosp-na-slaskim-w-chorzowie-141.html

Szybki kontakt

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie

ul. Strzelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

tel.: (32) 349 92 65 - Informacja ul. Pułaskiego
fax.: (32) 241 39 52

W sytuacji zagrożenia życia należy
kontaktować się z...

Pogotowiem Ratunkowym
Ul. Strzelców Bytomskich 9
Tel. 112 (numer alarmowy)


Nocną i świąteczną opiekę medyczną świadczy

Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie

Pawilon V (przy ul. Strzelców Bytomskich)
ul. Strzelców Bytomski 11

Rejestracja (dla pacjentów dorosłych): 32 349 91 40
Rejestracja (dla dzieci): 32 349 91 38

Wspierają nas:Polecamy inne strony www: