Aktualności >> ZSM wśród członków Chorzowskiej Koalicji na Rzecz Bezpieczeństwa

We wtorek, 16 stycznia, odbyła się inauguracja działań Chorzowskiej Koalicji na Rzecz Bezpieczeństwa - programu, którego najważniejszym zadaniem jest poprawa szeroko rozumianego bezpieczeństwa mieszkańców.

Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie jest jednym z koalicjantów. Mieliśmy też swoje stoisko podczas I Chorzowskich Targów Bezpieczeństwa, organizowanych w ramach inauguracji. Wśród innych wydarzeń tego dnia znalazły się także między innymi: koncert Mietka Szcześniaka, msza święta koncelebrowana przez arcybiskupa Wiktora Skworca czy dzień otwarty w siedzibach Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej.

Szybki kontakt

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie

ul. Strzelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

tel.: (32) 349 92 65 - Informacja ul. Pułaskiego
fax.: (32) 241 39 52

W sytuacji zagrożenia życia należy
kontaktować się z...

Pogotowiem Ratunkowym
Ul. Strzelców Bytomskich 9
Tel. 112 (numer alarmowy)


Nocną i świąteczną opiekę medyczną świadczy

Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie

Pawilon V (przy ul. Strzelców Bytomskich)
ul. Strzelców Bytomski 11

Rejestracja (dla pacjentów dorosłych): 32 349 91 40
Rejestracja (dla dzieci): 32 349 91 38

Wspierają nas:



Polecamy inne strony www: