Aktualności >> Oddział Geriatryczny czeka na pacjentów

Oddział działa  w nowo wybudowanym pawilonie przy ul. Strzelców Bytomskich  Został utworzony z Pododdziału Geriatrycznego dotychczas funkcjonującego w ramach Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Geriatrii. Rocznie na 30 łóżkach geriatrycznych leczonych jest ok.1100 pacjentów.
Utworzenie oddziału ma związek z sytuacją demograficzną Miasta Chorzowa (duże zapotrzebowanie na świadczenia medyczne dla osób starszych, ze względu na bardzo dużą ilość mieszkańców powyżej 65 roku życia jak i statystycznie większą ilość domów pomocy społecznej i zakładów pielęgnacyjnoopiekuńczych). Do dyspozycji pacjentów: są 2 i 3-osobowe sale wyposażone w węzły sanitarne oraz TV.
Więcej informacji znajdziecie na stronie Oddziału

Szybki kontakt

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie

ul. Strzelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

tel.: (32) 349 92 65 - Informacja ul. Pułaskiego
fax.: (32) 241 39 52

W sytuacji zagrożenia życia należy
kontaktować się z...

Pogotowiem Ratunkowym
Ul. Strzelców Bytomskich 9
Tel. 112 (numer alarmowy)


Nocną i świąteczną opiekę medyczną świadczy

Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie

Pawilon V (przy ul. Strzelców Bytomskich)
ul. Strzelców Bytomski 11

Rejestracja (dla pacjentów dorosłych): 32 349 91 40
Rejestracja (dla dzieci): 32 349 91 38

Wspierają nas:Polecamy inne strony www: