• E-rejestracja
  • Rejestracja telefoniczna
  • Rejestracja osobista

Uwaga!

15 marca 2022 roku nastapiła zmiana organizacji Punktów Szczepień przeciw COVID-19 w ZSM w Chorzowie!
Zapoznaj się z  aktualną infromacją podaną pod tym linkiem

______________________________________________________
Zapisy na szczepienia populacyjne przeciw COVID-19

Informujemy, że Punkt Szczepień z SPZOZ ZSM w Chorzowie rozpoczyna zapisy na szczepienia populacyjne przeciw COVID-19

Jeżeli jest już Twój etap rejestracji, masz 4 możliwości zapisu na szczepienie:

 

 Wypełnij formularz dostępny tutaj -> Formularz szczepień (zsm.com.pl)

Do uzupełnienia konieczny będzie jedynie numer PESEL oraz numer kontaktowy. W miarę dostępności terminów przez system e-rejestracja wyznaczony zostanie termin szczepienia. Zaraz po wyznaczeniu terminu, otrzymasz powiadomienie SMS.

Powyższy sposób rejestracji dot. jedynie Punktu Szczepień W SPZOZ ZSM w Chorzowie

 Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię - 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL. Numer telefonu komórkowego nie jest wymagany, ale jeśli go podasz, otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie - jeśli podałeś numer telefonu - otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

 Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl -> Strona główna | Pacjent

System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany.

 Wyślij SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie.

Wysyłając SMS pod jeden z wyżej wskazanych numerów (oba numery prowadzą do jednego systemu), połączysz się z systemem, który pokieruje Cię krok po kroku. Najpierw zostaniesz poproszony o przekazanie numeru PESEL, a potem o przesłanie kodu pocztowego. System zaproponuje Ci najbliższy termin na szczepienie w punkcie położonym blisko Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli ten termin nie będzie dla Ciebie dogodny, będziesz mógł wybrać inne daty. Po zarejestrowaniu, na dobę przed szczepieniem otrzymasz SMS przypominającego o terminie i miejscu wizyty.

Ważne! Jeżeli w systemie rejestracji nie będzie wolnego terminu, do wszystkich osób, które wyślą SMS oddzwoni infolinia w chwili uruchomienia nowych terminów szczepień.

 

Szczegółowe informacje dotyczące kolejności szczepień oraz zapisów na szczepienia znajdziesz na stronie Szczepienie przeciwko COVID-19 - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 

Po wyznaczeniu terminu szczepienia zapoznaj się z Kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 (do pobrania poniżej)
i upewnij się, że nie występują przeciwskazania do szczepienia. W innym przypadku skontaktuj się z nami w celu zmiany wizyty. (na adres mailowy wskazany poniżej).

W celu usprawnienia wizyty w Punkcie Szczepień możesz zabrać ze sobą wypełniony Kwestionariusz wraz ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania poniżej).

 

W przypadku pytań dotyczących szczepień przeciw COVID-19 w SPZOZ ZSM w Chorzowie napisz do nas na adres: pomoc.szczepienia@zsm.com.pl

Mail obsługiwany od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-15 oraz w czasie pracy Punktu Szczepień.Zgoda na przetwarzanie danych.docx

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19.pdf